Atlikti darbai

M-1

Kaip sako M-1: „Tavo išmanusis be naujojo M-1 apps’o – kaip automobilis be vairo!“. Lietuvoje lyderiaujančiai radijo stočiai sukurta mobilioji aplikacija, leidžianti ne tik išgirsti geriausią šių dienų muziką, bet ir tiesioginės video transliacijos dėka pamatyti mylimiausių vedėjų šypsenas.

Lietus

Radijo stočiai „Lietus“ sukurta nauja mobilioji programėlė. Jos dėka klausytojai gali mėgautis lietuviška, laiko patikrinta muzika. O tiesioginė video transliacija kiekvieną nukelia tiesiai į „Lietaus“ studiją.

Neakivaizdinis Vilnius

Bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe ir VSBL studija sukurta mobilioji programėlė vienam populiariausių sostinės pažinimo projektų „Neakivaizdinis Vilnius“. Daugiau nei 50 maršrutų suteikia galimybę studijuoti Vilnių per istorijos, architektūros, gamtos, literatūros, menų ir kitas temas, pažinti skirtingus Vilniaus rajonus. Programėlėje galima rasti maršrutų audiogidus, išsaugoti mėgstamiausias vietas ir rasti informacijos apie netoli esančias jaukias kavines, kultūros erdves, pramogų vietas.

New Habit

Išsami programėlė „New Habit“ yra skirta vartotojams, siekiantiems teigiamų pokyčių gyvenime. Ji leidžia atsikratyti senų žalingų įpročių ir pakeisti juos į naujus produktyvius. Su „New Habit“ tai padaryti yra paprasta, nes ši programėlė pasižymi plačiu funkcijų spektrų – nuo priminimų iki nuodugnios ataskaitos.

Pakruojo Dvaras

Didžiausio Lietuvoje Pakruojo Dvaro mobilioji programėlė, leidžianti pajusti XIX a. dvaro gyvenimą. Barono familijos specialiai parengti teminiai maršrutai supažindins su dvaro istorija, o renginių bei festivalių metu vartotoją džiugins ne tik dvariškos, bet ir šių dienų pramogos.

M-1 Plius

„M-1 Plius“ – vienos populiariausių radijo stočių mobilioji programėlė. Atsisiuntę šią programėlę, vartotojai gali tiesiogiai klausytis „M-1 Plius“ transliuojamos aktualios informacijos ir šiuolaikinės muzikos.

Futurus Platform

Programėlė „Futurus Platform“ leidžia įvesti ir išsaugoti informaciją apie skambutį. Kitą kartą, kai skambinama, išsaugota abonento informacija pasirodo ekrane. Programėlę ypač pamėgo NT įmonės.

Zive

„Zive“ – inovatyviam startuoliui kurta programėlė, skirta širdies ritmui stebėti ir analizuoti. Programėlė veikia išmaniuoju principu: per Bluetooth ryšį vartotojas jungiasi prie širdies ritmo monitoriaus, kuriame mato širdies veiklą. „Zive“ skiriasi nuo panašių sprendimų tuo, kad jis yra visiškai belaidis bei aptinka širdies permušimus.

Call Screen Apps

„Call Screen Apps“ sudaro šešios programėlės. Vartotojai gali rinktis iš daugiau nei 50 unikalaus dizaino skambučių ekrano temų ir naudotis visomis įprastomis funkcijomis – įjungti garsiakalbį, užlaikyti skambutį ir net organizuoti telefonines konferencijas.

Dinderis

„Dinderis“ – inovatyvi apskaitos programėlė, supaprastinanti buhalterinių dokumentų valdymą. Sistema išmaniu būdu sutikrina PVM sąskaitas faktūras, o tai, i.SAF kryžminio sutikrinimo metu, leidžia vartotojams išvengti neatitikimų tarp sąskaitų ir klaidų.

HospiTasker

„HospiTasker“ – mobiliosios aplikacijos prototipas, sukurtas Respublikinei Kauno Ligoninei. Įdiegta inovatyvi sistema maksimaliai automatizuoja personalo veiklą: nustato vietą pastate, sukuria optimalų maršrutą, nuskaito NFC žymas, informuoja darbuotojus apie užsakymus bei atlieka daugelį kitų ligoninės darbui svarbių funkcijų.

Blurrify

Blurrify – Nyderlandų įmonei sukurta dokumentų valdymo programėlė, leidžianti kelti šifruotus asmens dokumentus į sistemą.

Meilė iš 2 žvilgsnio

Maironio lietuvių literatūros muziejaus programėlė „Meilė iš 2 žvilgsnio“ kviečia iš naujo įsimylėti lietuvių literatūros klasikus. Trumpas interaktyvus testas leidžia atrasti panašumų su klasikais, o kaukė-filtras suteikia galimybę „pasimatuoti“ jiems būdingus atributus.

MICE Klaipėda

MICE (Meetings, Incentives, Conferencing, Exhibitions) Klaipėda – sprendimas, sukurtas Klaipėdos miesto savivaldybei. Programėlė padeda rasti konferencijoms skirtas patalpas bei su konferenciniu turizmu susijusią informaciją Klaipėdos mieste.

Transtira

„Transtira“ yra pagalbinė programėlė, sukurta vienai didžiausių transporto ir logistikos įmonių Baltijos šalyse. Ji suteikia tolimųjų reisų vairuotojams galimybę susisiekti su vadovybe ir operatyviai spręsti iškilusias problemas.

ADA gidas

Bendradarbiaujant su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija sukurtas įrankis, padėsiantis suprasti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR/GDPR) subtilybes. Programėlėje pateikiamos duomenų apsaugos gairės – nuo jaunimo teisių iki reikalavimų organizacijoms. „ADA gidas“ supažindins vartotojus su nuolat atnaujinama aktualia informacija apie asmens duomenų apsaugą.

Trakų istorijos muziejus

Trakų istorijos muziejaus programėlė, kurios dėka lankytojai gali sužinoti daugybę naujų ir įkvepiančių istorijų apie Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę, Trakų miestą ir jame įkurtas pilis. Sumanus gidas lankytoją lydės viso apsilankymo metu, nuspės klausimus bei pažadins smalsumą, kviesdamas apsilankyti dar kartą.

Kitas – jūsų?

Papasakokite mums apie savo projektą – mes papasakosime Jums, kaip jį įgyvendinsime.

    Drobės g. 62, Kaunas, LT-45181